Mobile menu

Najnovšie udalosti v našej spoločnosti.

OBAL ROKA 2022

OBAL ROKU je unikátna certifikovaná obalová súťaž určená pre české a zahraničné firmy zaoberajúce sa zaujímavým obalovým riešením. Cieľom súťaže je vyzdvihnúť a následne propagovať najlepšie nápady, inovácie a obalové technológie, ktoré sú na trhu. Aj my sme sa rozhodli v tomto roku prihlásiť do tejto súťaže naše inovatívne obaly pre gastro. Konkurencia je veľká , no veríme, že máme šancu zabojovať s našou koncepciou o najvyššie priečky.

 

TLAČOVÉ SPRÁVY - POVEDALI O NÁS

https://refresher.sk/98515-Ziadne-spotene-hranolky-a-rozliate-omacky-Slovaci-vytvorili-jedinecny-obal-na-jedlo

https://www.piestanskydennik.sk/2021/05/31/zabava-a-ucenie-hrou-pri-jedle-spoznajte-unikatny-shuflik/

https://syba.cz/shuflik-obal-s-presahem

http://inbiznis.sk/tag/shuflik/

 

NETWORKING V TRNAVE S NATÁLIOU VICSAPI

Zúčastnili sme sa networkingu v Trnave pod taktovkou lektora Natália Vicsápi.Témou bolo podpora podnikania prostredníctvom využívania nových nápadov v hospodárstve.

 

NOVINKA V SHUFLIKU

V roku 2022 prichádzame s našou novinkou - Obaly pre gastro v niekoľkých variantách farieb s  možnosťou vlastnej potlače . Zákazník si ich môže objednať cez náš eshop s následným spracovaním grafiky.

 

NOVÝ BURGER BOX

Predstavujeme náš nový dizajn SHUFLIK BURGER BOXU. Novinka sa týka hlavne ľahšieho skladania, nového grafického spracovania a možnosti si svoj box previesť do farieb vlastného výberu.

 

PROJEKT GREEN TECLAB

Sme vďační, že vďaka spolupráci s SBA a Pea konzulting sme mohli byt súčasťou projektu Green TecLab, ktorý vyhlásil súťaž o ekologické produkty, ktoré boli zamerané hlavne na ekológiu z dlhodobého hľadiska. SHUFLIK tím sa rozhodol priniesť riešenie pre základné školy a to v podobe edukačného SHUFLIKA na geometriu. Náš prototyp získal krásne druhé miesto, čím sme si zabezpečili vypracovanie podnikateľského plánu pre sociálny podnik, ktorý bude edukačné SHUFLIKY vyrábať.

 

SÚŤAŽ POD ZÁŠTITOU SBA a EIT FOOD CLASSROOM

Zadanie súťaže znelo, ako dostať najviac lokálnych výrobcov na slovenské trhy. Som hrdý na našich kolegov, ktorí priniesli riešenie v podobe nového obalu reprezentujúceho lokálnych výrobcov. Zaujme na pohľad a prináša organizovanosť produktov vo vnútri nášho obalu Shuflik. Vďaka nášmu tímu sa nám podarilo získať krásne druhé miesto a priniesť tak myšlienku, akým spôsobom by sa dali spropagovať lokálni výrobcovia.

 

KAMPAŇ U NÁŠHO PARTNERA BIDFOOD

Od nášho partnera Bidfood sme získali pozvanie na predvedenie novej vegánskej značky Alfasortigoodyfoody. Spolu s touto značkou sme predstavili nové variácie jedál, ktoré môže zákazník zabaliť do našich shuflik organizérov.